ІДЗ Щоденник самоконтролю

У зошиті (12 арк.) оформити щоденник самоконтролю, що слкдається з 3 частин.

1 частина передбачає результати функціональних проб на початку занять (проба Руф'є, ортостатична проба, проба Штанге, проба Генчи, індекс маси тіла)

2 частина передбачає результати нормативів (піднімання тулуба в сід, за 1 хв; згинання-розгинання рук в упорі лежачи, на максимум; піднімання спини з положення лежачи на животі, руки за голову, на максимум; присід біля стіни, потилиця, лопатки та поперек торкаються стіни, в колінах 90º, на максимум; нахил з положення сід, двома руками одночасно затриматися на 3 сек, в см; рівновага на одній нозі із закритими очима, руки в сторони, на максимум; упор лежачи на передпліччях, на максимум).

3 частина передбачає дані самопочуття по десятибальній шкалі (сон, апетит, настрій, працездатність, больові відчуття та ін.)

1 і 2 частина протягом семестру виконується і фіксується тричі: на першому занятті, в кінці 1 модуля, в кінці 2 модуля.

3 частина фіксується щозаняття.

В кінці семестра оформити щоденник наступним чином: представити у вигляді графіків по кожному параметру (як змінювався результат кожного параметру, див. зразки). Таким чином, у вас має  бути мінімум 17 графіків (5 проб, 7 нормативів, мінімум 5 показників самопочуття). Зробити висновки. Зробити фото сторінок щоденника самоконтролю. Зберегти у форматі PDF.

 Зразки

 



Критерії оцінювання:

- фото щоденнику з хаотичним оформленням, але повним наповненням – 10 балів

- фото щоденнику з хаотичним оформленням, з частковим наповненням (не всі параметри, відсутність висновків тощо) – 1-9 балів

- фото щоденнику зі структурованим оформленням і частковим наповненням (не всі параметри, відсутність висновків тощо) – 11-19 балів

- фото щоденнику зі структурованим оформленням і повним наповненням – 20 балів