Схема розділу
-
Шановні здобувачі освіти!
Нагадуємо про важливість дотримання принципів академічної доброчесності під час освітнього процесу, виконання завдань, написання контрольних (курсових) робіт та інших видів освітньої діяльності.
Академічна доброчесність є основою якісної освіти та успішної професійної діяльності в майбутньому. Детальніше з принципами та вимогами можна ознайомитися у Кодексі академічної доброчесності ВСП ЕПФК ЗНУ за посиланням: http://surl.li/kifzzx
Також пропонуємо ознайомитися з Положенням про порядок і процедуру врегулювання конфліктних ситуацій у ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ» http://surl.li/cnsirj, яке допоможе вирішувати суперечності в освітньому процесі конструктивно та відповідно до встановлених правил.
Разом ми створюємо атмосферу взаємоповаги, довіри та справедливості! -
Неформальна освіта — це освіта, яка здобувається за освітніми програмами та не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій.
Форми неформальної освіти – тренінги, майстер-класи, вебінари, дистанційні курси. Інформальна освіта (самоосвіта) — це освіта, яка ґрунтується на самоорганізованому здобутті особою певних компетентностей, зокрема під час повсякденної діяльності, пов’язаної з професійною, громадською або іншою діяльністю.
Оцінювання результатів навчання, отриманих шляхом неформальної/ інформальної освіти відбувається передбаченими контрольними та тестовими індивідуальними завданнями, практичними роботами відповідно до робочих програм навчальних дисциплін.
Здобувач фахової передвищої освіти не може бути звільненим від атестації за підсумками визнання результатів неформального /інформального навчання.
Порядок та процедура визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної/інформальної освіти у ЕПФК ЗНУ, регламентується відповідним Положенням, яке роміщено на сайті коледжу.
Перелік покликань для здобуття неформальної / інформальної освіти: -
Навчально-методичні матеріали
-
У асинхронному режимі курс Історії України мають можливість вивчати лише студенти, котрі:
1) знаходяться на ТОТ чи виїхали з ТОТ на неокуповані території України;
2) здобувають освіту у закордонних навчальних закладах;
3) є членами спортивних збірних України та учасниками Міжнародних конкурсів, турнірів, змагань та олімпіад.
УВАГА! Для успішного вивчення історії України періоду від 1921 та до 2024 рр., а також для ефективної підготовки до складання НМТ-2024 з історії України, Вам необхідно:
а) ознайомитися зі змістом файлу "Вимоги до асинхронного навчання", у якому вказано перелік тем для обов'язкового ознайомлення, розміщені посилання на навчальні відео-ролики, а також на тематичні тести на платформі СЕЗН Moodle;
б) користуватися наданою навчальною літературою та посиланнями на навчальні відео-ролики;
в) виконати всі тематичні тести на платформі СЕЗН Moodle (загальна кількість обов'язкових тестів - 8 + дифзалік наприкінці семестру (буде активовано напередодні та активовно у день заліку));
г) виконати ТРИ практичних роботи (відповідні файли розміщено нижче) та прикріпити заповнені файли (у форматі Word або виконані від руки) нижче, на платформі СЕЗН Moodle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-