Структура за темами
Нульова секція
Розділ 1. Соціально – педагогічні та правові перспективи гендерної педагогіки
03/02/25
11/02/25
Розділ 2. Соціологічні та психологічні перспективи гендерної педагогіки
25.02.25
11.03.25
- 04.03.25. Підготуйте тези до дискусії:
1. Як би ви описали типові соціальні ролі для чоловіків та жінок у вашій культурі?
Як це впливає на гендерну ідентичність?
2. Як ви розумієте маскулінність і фемінінність в контексті сучасного суспільства? Чи змінюються ці концепти?
3. Як можна визначити андрогінність? Чи є в вашому оточенні люди, які виявляють ці риси? Як вони сприймаються в суспільстві?
4. Які гендерні стереотипи найбільш поширені в вашому соціальному середовищі? Як вони впливають на взаємодію між людьми?
Відповідь на ці питання бажано завантажити в систему .
Розділ 3. Освіта та зміна гендерних ролей
25/03/25
Розділ 4. Гендерний розвиток соціального педагога
22/04/25
Індивідуальне завдання
Неформальна/інформальна освіта
Визнання результатів неформальної/інформальної освіти
·1. Студенту/студентці необхідно подати запит на визнання здобутих знань та компетентностей. Запит включає деталі пройдених курсів, а також підтвердження участі (сертифікати): наприклад, сертифікат онлайн-курсу "Недискримінаційний підхід у навчанні" на EdEra (https://ed-era.com/), або сертифікат онлайн-курсу : "Жінки та чоловіки : гендер для всіх", Prometheus (https://prometheus.org.ua/) .2.Зарахування результатів. Після успішної оцінки здобутих знань і компетентностей (60% правильних відповідей необхідно для зарахування результатів) студенту можуть зарахувати результати неформальної/інформальної освіти як частину Розділів програми навчання з гендерної педагогіки. Це може бути зараховано у вигляді: перезарахування тем розділу : 1)Розділ 2. "Освіта та зміни гендерних ролей", якщо пройдено онлайн-курс "Недискримінаційний підхід у навчанні" на EdEra;2) Розділ 2. Тема. «Базові концепції понять: «гендер», «гендерні ролі», "Гендерний розвиток: процес соціалізації", якщо пройдено онлайн-курс : "Жінки та чоловіки : гендер для всіх" на Prometheus (https://prometheus.org.ua/). Увага! (60% правильних відповідей необхідно для зарахування 12 балів в обох ситуаціях). Зарахування відбувається на засіданні робочої групи циклової комісії.
Підсумковий контроль
- Загальний опис завдання: Завдання полягає в розробці абетки з гендерної педагогіки, що передбачає створення презентації, яка включає 7-10 слайдів. Кожен слайд має відображати окреме поняття або важливу тему в контексті гендерної педагогіки. Це завдання спрямоване на розширення знань щодо гендерної рівності, інклюзивності та надання основних понять у цій галузі (Див. файл)